Instrukcja

Przeglądanie stron

Do nawigacji wśród stron serwisu BIP służy wielopoziomowe menu, znajdujące się po lewej stronie. Aby wyświetlić stronę, należy wybrać z menu odpowiadającą jej pozycję. Przy wybranych pozycjach znajduje się znak „+”, kliknięcie go powoduje wyświetlenie pozycji podrzędnych (podstron) danej strony.

Treść strony wyświetlana jest w centralnym obszarze serwisu. Poniżej treści znajduje się opcjonalna sekcja „Załączniki”, która zawiera dokument do pobrania, związane z bieżącą stroną. Jeszcze niżej znajduje się sekcja „Dodatkowe informacje”, informująca o osobie która informację wytworzyła, wprowadziła, dacie utworzenia i ostatniej modyfikacji strony, a także liczbie jej wyświetleń.

W górnym prawym rogu sekcji z treścią strony znajduje się przycisk „Drukuj…”. Jego kliknięcie powoduje wyświetlenie nowego okna z treścią strony, w postaci zoptymalizowanej do drukowania.

Moduł wyszukiwania

Aby przeszukiwać treści serwis BIP, należy w pole tekstowe wyszukiwarki (górny prawy róg okna) wpisać szukaną frazę i kliknąć przycisk „Szukaj” lub nacisnąć klawisz "enter". Spowoduje to wyświetlenie okna z wynikami wyszukiwania.

Odnośnik do portalu BIP.gov.pl

W górnym lewym rogu okna znajduje się logo BIP, będące odnośnikiem do portalu BIP pod adresem http://www.bip.gov.pl.

Dodatkowe informacje
Wprowadził informację:Michał Dębiec
Wytworzył informację:Starostwo Powiatowe w Węgrowie
Data wytworzenia informacji:2007-02-19 16:32:54
Data utworzenia:2007-02-19 16:32:54
Data modyfikacji:2012-09-19 08:12:54
Liczba wyświetleń:7351