Redakcja


Administrator
Michał Dębiec
Biuro Usług Mikrokomputerowych SOFT s.c.
ul. Gdańska 15, 07-100 Węgrów, tel. (025) 792 28 93
e-mail: administrator@powiatwegrowski.pl

 

Administrator techniczny

Piotr Fabiańczuk,  informatyk@powiatwegrowski.pl pok. Nr 2
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (025) 792-28-43, (025) 792-26-17 wew. 200
fax (025) 792-26-17

Koordynator
Magdalena Dąbkowska, magdalena.dabkowska@powiatwegrowski.pl pok. Nr 40
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (025) 792-28-43, (025) 792-26-17 wew.127
fax (025) 792-26-17

Redaktorzy:

Wydział Administracyjno – Społeczny:
Marta Brzezik, asz@powiatwegrowski.pl pok. Nr 41
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (025) 792-28-43, (025) 792-26-17 wew. 143
fax (025) 792-26-17
Hanna Zenik, hanna.zenik@powiatwegrowski.pl pok. Nr 43
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (025) 792-28-43, (025) 792-26-17 wew. 121
fax (025) 792-26-17
Jan Mielniczek, przetargi@powiatwegrowski.pl pok. Nr 2
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (025) 792-28-43, (025) 792-26-17 wew. 142
fax (025) 792-26-17

Wydział Finansowy
Mariola Jagodzińska, mariola.jagodzinska@powiatwegrowski.pl pok. Nr 38
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (025) 792-64-54, (025) 792-26-17 wew. 134
fax (025) 792-26-17

Wydział  Geodezji, Kartografii:
Małgorzata Plewka geodeta.powiatowy@powiatwegrowski.pl pok. Nr 26
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (025) 792-22-23 wew. 105
fax (025) 792-26-17

Agnieszka Grala agnieszka.grala@powiatwegrowski.pl pok. Nr 27
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (025) 792-22-23 wew. 110
fax (025) 792-26-17

Teresa Putkowska teresa.putkowska@powiatwegrowski.pl pok. Nr 33
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (025) 792-22-23 wew. 135
fax (025) 792-26-17

Wydział Inwestycji i Rozwoju:
Ewa Ufnal, ewa.ufnal@powiatwegrowski.pl I piętro, pok. Nr 7
Starostwo Powiatowe, ul. Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów
tel. (025) 792-60-66 wew. 209

Artur Gago, artur.gago@powiatwegrowski.pl I piętro, pok. Nr 12
Starostwo Powiatowe, ul. Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów
tel. (025) 792-60-66 wew. 210

Wydział Komunikacji i Transportu
Andrzej Kałuski,andrzej.kaluski@powiatwegrowski.pl pok. Nr 18
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. i fax (025) 792-26-61 wew. 144

Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki:
Artur Kulik, artur.kulik@powiatwegrowski.pl  pok. Nr 36
Starostwo Powiatowe, ul. Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów
tel. (025) 792-34-08 wew. 207
fax (025) 792-26-17

Tomasz Nowakowski, tomasz.nowakowski@powiatwegrowski.pl  pok. Nr
Starostwo Powiatowe, ul. Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów
tel. (025) 792-34-08 wew. 207
fax (025) 792-26-17

Wydział Środowiska, Rolnictwa i Budownictwa
Lucyna Kwiatkowska, lucyna.kwiatkowska@powiatwegrowski.pl I piętro, pok. Nr 2
Starostwo Powiatowe, ul. Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów
tel. (025) 792-20-31
fax (025) 792-27-57

Wydział Zarządzania Kryzysowego:
Katarzyna Korczak, wzk@powiatwegrowski.pl pok. Nr 47,
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. i fax (025) 792-57-16, wew.112











Dodatkowe informacje
Wprowadził informację:Michał Dębiec
Wytworzył informację:Magdalena Dąbkowska
Data wytworzenia informacji:2013-03-14 00:00:00
Data utworzenia:2007-02-19 16:32:39
Data modyfikacji:2013-03-15 11:33:56
Liczba wyświetleń:8195