Starostwo Powiatowe w Węgrowie
adres: 07-100 Węgrów, ul. Przemysłowa 5, telefon: (025) 792-26-17 www: www.powiatwegrowski.pl
Skip Navigation Links

Szkolenie z zakresu spraw obronnych i obrony cywilnej

W dniu 16 maja br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie, Wydział Zarządzania Kryzysowego tut. urzędu zorganizował szkolenie z zakresu spraw obronnych i obrony cywilnej.

Szkolenie zostało zorganizowane w ramach przygotowań do powiatowo- gminnych ćwiczeń obronnych, pk. „LIWIEC-2013”-które odbędą się w dniach 4-5 czerwca br. W części szkolenia dot. Akcji Kurierskiej, wzięli udział pracownicy miast i gmin z terenu Powiatu Węgrowskiego i pracownicy starostwa. Zostało ono przeprowadzone przez Zastępcę Komendanta WKU w Mińsku Mazowieckim, mjr Jana Kozłowskiego. W drugiej części spotkania zostały omówione problemy wynikające z realizacji zadań z zakresu obrony cywilnej w 2012r. oraz realizacja elementów ochrony ludności i obrony cywilnej, podczas ww. ćwiczeń. Dokonano również ustaleń w zakresie merytorycznym, organizacyjnym i technicznym ich przebiegu.

 

Tekst

Włodzimierz Cichocki

Naczelnik WZK

Szkolenie Wydziału Zarządzania Kryzysowego

Autor(rzy) fotografii: M. Zaboklicka

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.
Dodatkowe informacje
Wprowadził informację:Magda Zaboklicka
Wytworzył informację:
Data wytworzenia informacji:
Data utworzenia:2013-05-16 14:28:25
Data modyfikacji:2014-03-03 11:38:27
Liczba wyświetleń:790