Starostwo Powiatowe w Węgrowie
adres: 07-100 Węgrów, ul. Przemysłowa 5, telefon: (025) 792-26-17 www: www.powiatwegrowski.pl
Skip Navigation Links

Nagrody dla laureatów XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

W dniu 17 maja br., w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie, odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów i ich opiekunów etapu powiatowego XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego.

W tym roku, konkurs przebiegał pod hasłem „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”. Nagrody wręczali: Ewa Besztak- Wicestarosta Węgrowski, Jarosław Soszyński- Komendant Powiatowy PSP w Węgrowie, Włodzimierz Cichocki- Naczelnik WZK SP w Węgrowie. Włożony wysiłek w przygotowanie się do konkursu uczestników i ich opiekunów, został doceniony i uhonorowany dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Węgrowie. W uroczystości wzięło udział 13 laureatów oraz 5 opiekunów. Prace uczniów, które zajęły pierwsze miejsca w poszczególnych grupach wiekowych (4 grupy), zostały wysłane do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie - gdzie wezmą udział w eliminacjach wojewódzkich, których rozstrzygnięcie nastąpi w połowie czerwca.


Tekst:

Włodzimierz Cichocki

Naczelnik WZK

Wręczenie nagród

Autor(rzy) fotografii: M. Zaboklicka

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.
Dodatkowe informacje
Wprowadził informację:Magda Zaboklicka
Wytworzył informację:
Data wytworzenia informacji:
Data utworzenia:2013-05-17 14:01:32
Data modyfikacji:2014-03-03 11:38:34
Liczba wyświetleń:1032