Wojewoda Mazowiecki nagrodził Dom Dziecka „ Julin” za kartkę świąteczną

12 lutego br., Wojewoda Mazowiecki osobiście przekazał Domowi Dziecka w Kaliskach programy edukacyjne i sprzęt komputerowy.

W listopadzie ubiegłego roku została ogłoszona VI edycja konkursu na kartkę świąteczną Wojewody Mazowieckiego. W konkursie skierowanym do wychowanków całodobowych placówek opiekuńczo- wychowawczych udział wziął również Dom Dziecka „ Julin”. Praca wychowanki tej placówki, 13-letniej Kasi została wybrana spośród 114 zgłoszeń. Autorka otrzymała nagrodę indywidualną - odtwarzacz multimedialny. Zwycięska kartka została wysłana z życzeniami wojewody do samorządowców, służb i inspekcji podległych wojewodzie, a także do wszystkich wydziałów i pracowników urzędu wojewódzkiego. Jury konkursu wyróżniło również 11 prac, które wraz z życzeniami wojewody zostały wysłane do najważniejszych osób w państwie – w tym do Prezydenta RP.

Źródło:

Wojewoda Mazowiecki w DD Julin