Nabór na bezpłatne miejsca na studiach

Trzy bezpłatne miejsca na studia stacjonarne I stopnia na kierunkach Informatyka lub Zarządzanie Informacją

Starostwo Powiatowe w Węgrowie informuje, że Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłosił nabór na trzy bezpłatne miejsca na studia stacjonarne I stopnia na kierunkach Informatyka lub Zarządzanie Informacją w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie. Oferta skierowana jest do absolwentów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa mazowieckiego.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej Samorządu Województwa Mazowieckiego www.mazovia.pl w zakładce Edukacja i Sport.

Tekst:

Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki