Nabór na bezpłatne miejsca na studiach !

Trzy bezpłatne miejsca na studia stacjonarne I stopnia na kierunkach: Informatyka lub Zarządzanie Informacją

Starostwo Powiatowe w Węgrowie informuje, że Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłasza w 2014 roku nabór na trzy bezpłatne miejsca na studia stacjonarne I stopnia na kierunkach Informatyka lub Zarządzanie Informacją w Polsko- Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie.

Oferta skierowana jest do absolwentów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa mazowieckiego.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej Samorządu Województwa Mazowieckiego www.mazovia.pl w zakładce Edukacja i Sport oraz Komunikaty oraz w poniższym pliku.

Tekst:

Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki