Sam zdecyduj! Przekaż 1% na lokalne organizacje pozarządowe

Niniejszym wpisujemy się w kampanię „SAM ZDECYDUJ! PRZEKAŻ 1% NA MAZOWIECKIE ORGANIZACJE POZARZĄDOWE” prowadzoną przez Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Wojewodę Mazowieckiego zachęcającą mieszkańców Mazowsza do wybrania jednej z zarejestrowanych na terenie województwa organizacji pożytku publicznego i przekazania jej swojego 1% podatku w rozliczeniu za 2012 rok

Zachęcamy również, abyście Państwo – Mieszkańcy z terenu Powiatu Węgrowskiego w swoich rozliczeniach podatkowych za 2012 rok chcieli uwzględnić i przekazać 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego zlokalizowanej na terenie naszego Powiatu, organizacji działającej w najbliższym sąsiedztwie. Są to organizacje małe, działające non profit, nie dysponują one środkami na promocję na bilbordach, w telewizji czy innych mediach, ale jakże bardzo pożyteczne dla lokalnego środowiska. Trudniej im dotrzeć z informacją o swojej działalności do większej liczby podatników. Wsparcie tychże organizacji, nawet najmniejszą kwotą opłaci się nam wszystkim, gdyż nasze podatki wrócą do lokalnej społeczności, a Państwo będziecie mieli pewność, że zostaną właściwie wykorzystane.

Wykaz OPP z terenu Powiatu Węgrowskiego, zaczerpnięty ze strony www.mpips.gov.pl znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w BIP – zakładka: Organizacje Pozarządowe.

Starosta Węgrowski – Krzysztof Fedorczyk

Data utworzenia:2013-03-22 14:12:24