Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej 2014

13 października br., nauczyciele z terenu Powiatu Węgrowskiego uroczyście obchodzili swoje święto.

Na tegoroczne spotkanie, które miało miejsce w Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Kochanowskiego w Węgrowie, przybyli  nie tylko nauczyciele i dyrektorzy placówek oświatowych z terenu Powiatu Węgrowskiego, ale także lokalni samorządowcy na czele ze Starostą Węgrowskim- Krzysztofem Fedorczykiem. Specjalnie na tę okazję przyjechali również goście ze Słowacji, którzy brali udział w polsko- słowackim projekcie „Benefity v škole a regióne kreativnym pohybom”.

Starosta Węgrowski w swoim wystąpieniu podkreślił rolę nauczycieli w społeczeństwie, dziękując jednocześnie za trud wkładany w kreowanie młodych umysłów. Tradycyjnie też dokonał wręczenia nagród Starosty Węgrowskiego, które w tym roku otrzymali:

1.      Janusz Baum- dyrektor ZSP im. J. Kochanowskiego w Węgrowie

2.      Małgorzata Janiuk- dyrektor I LO im. A. Mickiewicza w Węgrowie

3.      Andrzej Suchenek- dyrektor LO im. M. Sadzewiczowej w Łochowie

4.      Sławomir Ryszawa- dyrektor ZSP w Sadownem

5.      Maria Pełka- dyrektor ZSZ w Ostrówku

6.      Hanna Kasperowicz- dyrektor SOSz-W w Węgrowie

7.      Izabela Ratyńska- dyrektor PP-P w Węgrowie

8.      Monika Skórka- nauczyciel w ZSP w Węgrowie

9.      Magdalena Mamrot- nauczyciel w I LO w Węgrowie

10.  Teresa Jachimowicz- nauczyciel w MOW w Jaworku

11.  Małgorzata Szeja- nauczyciel w LO w Łochowie

Spotkanie zakończyły występy młodzieży z ZSP im. J. Kochanowskiego w Węgrowie, którzy w artystyczny sposób przedstawili kierunki działalności szkoły oraz jej największe osiągnięcia.  Goście mogli m. in. posłuchać jak śpiewa zespół muzyczno- wokalny „ W dobrym tonie”, podziwiać taniec grupy „Swing”  oraz występ cheerleaderek, a także przyjrzeć się prezentacji najnowszych kierunków kształcenia tj. klasy mundurowej i siatkarskiej.

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej 2014

Data utworzenia:2014-10-14 13:06:34