Starostwo Powiatowe w Węgrowie
adres: 07-100 Węgrów, ul. Przemysłowa 5, telefon: (025) 792-26-17 www: www.powiatwegrowski.pl
Skip Navigation Links

Dzień Kobiet w Starostwie Powiatowym w Węgrowie

10 marca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Na przygotowane przez Starostę Węgrowskiego- Krzysztofa Fedorczyka spotkanie z paniami, licznie przybyły przedstawicielki placówek z terenu całego powiatu, a także kobiety związane  ze Starostwem zawodowo. O oprawę artystyczną wydarzenia zadbała młodzież z LO im. M. Sadzewiczowej w Łochowie. Utwory w całości grane i śpiewane na żywo zostały bardzo pozytywnie odebrane przez publikę. Czynny udział w występach brali również dyrektor LO w Łochowie- Andrzej Suchenek i proboszcz parafii w Budziskach- ks. Marek Wróbel, wspomagając zespół swoim wokalem. Podczas programowych przerw czas widowni umilał nauczyciel z LO w Łochowie- Wojciech Laskowski, rozbawiając je swoimi anegdotami. Dzień Kobiet spędzony przez wszystkie panie w bardzo dobrym nastroju, zakończyły życzenia wraz z kwiatami i upominkami wręczanymi przez Starostę i uczniów z LO w Łochowie.

Dzień Kobiet w Starostwie Powiatowym w Węgrowie 2015

Autor(rzy) fotografii: S. Kalinowska

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.
Dodatkowe informacje
Wprowadził informację:Stella Kalinowska
Wytworzył informację:
Data wytworzenia informacji:
Data utworzenia:2015-03-12 14:21:50
Data modyfikacji:2015-03-16 12:03:05
Liczba wyświetleń:1059