Spotkanie wigilijne w Starostwie Powiatowym w Węgrowie

Z udziałem ks. bp Antoniego Dydycza

19 grudnia 2012 odbyło się spotkanie wigilijne pracowników Starostwa w Węgrowie, na które przybył wyjątkowy gość- ordynariusz drohiczyński, ks. bp Antoni Dydycz.

Wszystkich zgromadzonych, a przede wszystkim ks. biskupa, powitał Starosta Węgrowski- Krzysztof Fedorczyk, życząc jednocześnie zdrowych, spokojnych, przeżywanych w gronie najbliższych Świąt Bożego Narodzenia. Następnie wspólnie odśpiewano kolędę „Wśród nocnej ciszy”, po czym ks. Leszek Gardziński- dziekan węgrowski- odczytał fragment Ewangelii św. Łukasza i pobłogosławił opłatek, którym wszyscy się podzielili.

Ks. bp Antoni Dydycz również złożył wszystkim pracownikom bożonarodzeniowe życzenia, wyrażając przy tym swoją opinię na temat pozytywnych zmian jakie zachodzą na terenie Powiatu Węgrowskiego.  W dalszej części swojej wypowiedzi, podkreślił znaczenie ludzkiej moralności oraz jakości postępowania, o której jako Katolicy nie powinniśmy zapominać.

Spotkanie wigilijne

Autor(rzy) fotografii: Magda Zaboklicka