Stypendia Prezesa Rady Ministrów rozdane

...

Uroczystego wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych z terenu Delegatury Siedleckiej Kuratorium Oświaty w Warszawie dokonano 23 listopada 2012 r. (piątek) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Siedlcach.

Wśród 38 stypendystów znalazła się 6. osobowa grupa uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu naszego powiatu: Anna Mudant, kl. II - I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie, Marcin Roguski, kl. II - II Liceum Ogólnokształcące w Węgrowie (przy ZSP), Anna Andruczyk, kl. III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Sadzewiczowej w Łochowie, Marlena Tymińska, kl. III Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Orkana w Sadownem, Karolina Nurkiewicz, kl. II Liceum Profilowanego w Węgrowie (przy ZSP) i Hanna Dzięcioł, kl. III Technikum w Węgrowie (przy ZSP).

Stypendia wręczał p. Mariusz Dobijański – Mazowiecki Wicekurator Oświaty. Stypendystom gratulujemy serdecznie tak wybitnego osiągnięcia, z życzeniami dalszych sukcesów w nauce, wyboru wymarzonych przez siebie studiów, dających możliwość spełnienia i rozwoju zawodowego w dorosłym życiu.

Autor tekstu: Tadeusz Krupa

Stypendia PRM