Zaproszenie do składania ofert

Starosta Węgrowski zaprasza do złożenia oferty w ramach prowadzonego rozeznania rynku w celu zlecenia usługi pełnienie funkcji koordynatora sieci współpracy i samokształcenia w projekcie ,,Razem możemy wiele” realizowanym przez Powiat Węgrowski, współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III – Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5. – Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół. Projekt zakłada zatrudnienie 4 koordynatorów sieci.

Kapitał Ludzki

Autor(rzy) fotografii: PO KL