Skip Navigation Links

Miejskie Obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

1 marca 2015r. na ulicy Kościelnej w Węgrowie odbył się uroczysty Apel Pamięci z okazji Miejskich Obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” poprzedzony przez Mszę Świętą w Bazylice Mniejszej w Węgrowie.

Na uroczystość zorganizowaną przez Samorząd Miasta Węgrowa i Grupę Inicjatywną „Niezłomni” przybyli liczni goście i przedstawiciele władz. Pośród składających hołd żołnierzom znalazła się delegacja Starostwa Powiatowego w Węgrowie reprezentowana przez Wicestarostę- Halinę Ulińską, Wiceprzewodniczących Rady Powiatu- Lidię Siuchtę i Pawła Marchelę oraz Członka Zarządu Powiatu Węgrowskiego- Andrzeja Kruszewskiego.

W uroczystości udział wzięła klasa mundurowa II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, której organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe w Węgrowie. Uczniowie pięknie prezentujący się w mundurach i bordowych beretach stanowili ważny patriotyczny akcent scenariusza Apelu Pamięci.

Miejskie Obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Autor(rzy) fotografii: S. Kalinowska

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.
Dodatkowe informacje
Wprowadził informację:Stella Kalinowska
Wytworzył informację:
Data wytworzenia informacji:
Data utworzenia:2015-03-03 11:46:15
Data modyfikacji:2015-03-16 12:03:05
Liczba wyświetleń:925